EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi klienci zainwestowali
już 750 mln zł WIĘCEJ >>>

Nienaganna opinia wśród klientów
8 lat doświadczenia WIĘCEJ >>>

A A A

Platforma Funduszy Inwestycyjnych

Platforma Funduszy Inwestycyjnych F-Trust umożliwia działania związania z jednostkami uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych przez Internet

Platforma Funduszy Inwestycyjnych – co musisz wiedzieć? Na rynku można znaleźć liczne platformy inwestycyjne, sprawdź dlaczego nasze narzędzie jest wyjątkowe.

Platforma Funduszy Inwestycyjnych pozwala inwestować przez internet

F-Trust posiada najszerszą ofertę funduszy inwestycyjnych w Polsce (ponad 1000 produktów polskich i zagranicznych), teraz dzięki Platformie Funduszy możesz zarządzać swoim portfelem (kupować, sprzedawać, wymieniać) także przez internet. Dzięki licznym narzędziom wspierającym sprzedaż wybór produktu jest bardzo prosty, łatwy jest także stały monitoring inwestycji już po nabyciu jednostek.

Polskie fundusze inwestycyjne dostępne w ofercie F-Trust:
Polskie fundusze inwestycyjne znajdujące się w ofercie F-Trust, dostępne też w Platforma Funduszy Inwestycyjnych

Zagraniczne fundusze inwestycyjne dostępne w ofercie F-Trust:
Zagraniczne fundusze inwestycyjne znajdujące się w ofercie F-Trust, dostępne też w Platforma Funduszy Inwestycyjnych

Dostęp do unikalnych materiałów edukacyjnych

Dzięki Platformie Funduszy zyskasz nieograniczony dostęp do:

  • portfeli modelowych składających się z funduszy inwestycyjnych – dopasowanych do różnych predyspozycji naszych klientów. Załóż konto na Platformie, wypełnij test wiedzy i doświadczenia na temat inwestowania, dowiedz się jakim typem inwestora jesteś i sprawdź model przypisany do Twojego profilu inwestycyjnego.
  • podglądu autentycznych portfeli naszych klientów: „zbieram na emeryturę”, „zbieram na przyszłość dziecka”;
  • comiesięcznego Raportu na temat inwestowania w fundusze,
  • licznych poradników, analizy i komentarze przygotowanych zarówno przez naszych specjalistów jak i zaproszonych gości z firm, z którymi współpracujemy.

Platforma Funduszy pozwala także założyć „portfel treningowy” czyli miejsce, w którym możesz prowadzić portfel składający się z funduszy polskich i zagranicznych bez konieczności inwestowania własnych środków.

Łatwość kontaktu

Nasza filozofia działania zakłada stałą współpracę z Klientem. Dla nas zaoferowanie funduszu inwestycyjnego to nie koniec, ale początek współpracy. Zależy nam na tym, aby klient związał się z nami na lata, wiemy, że jest to możliwe wyłącznie wtedy, gdy klient osiąga satysfakcjonujące wyniki ze swoich inwestycji.

Teraz dzięki Platformie Funduszy Inwestycyjnych otrzymujesz, poza możliwością kontaktu telefonicznego, umówienia się na spotkanie z naszymi ekspertami lub odwiedzenia nas w jednej z placówek F-Trust, także możliwość szybkiego kontaktu online.

Platforma Funduszy Inwestycyjnych – ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Aby zyskać dostęp do wszystkich opisanych powyżej funkcjonalności, wystarczy przejść na stronę rejestracji, podać swój e-mail, hasło i już można cieszyć się nieograniczonym, darmowym dostępem do Platformy Funduszy.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę