EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi klienci zainwestowali
już 750 mln zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród klientów,
10 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Podgląd autentycznych portfeli na Platformie Funduszy F-Trust

Portfele, podkreślamy, są autentyczne i odzwierciedlają to, co rzeczywiście dzieje się na rynku.

 1. 1.Zbieram na emeryturę”, to portfel osoby regularnie oszczędzającej na własną przyszłość. Zgromadzone w portfelu środki mają uchronić beneficjenta od finansowych trosk po zakończeniu aktywności zawodowej.

  Aby zobaczyć szczegółowy skład portfela (jego strukturę oraz skład) musisz zalogować się na naszej bezpłatnej Platformie Funduszy.

  ZALOGUJ SIĘ OTWÓRZ DARMOWE KONTO
 2. 2.Zbieram na przyszłość dziecka”, jest portfelem zatroskanego ojca. Postanowił on co miesiąc wpłacać niewielkie kwoty pieniędzy – raz na 2 miesiące kwotę 500 zł z programu rządowe „500+”, a także po 100 zł, które odkłada przez cały miesiąc do skarbonki. Beneficjentem portfela funduszy za kilkadziesiąt lat będzie jego licząca w momencie założenia konta na Platformie Funduszy Inwestycyjnych czternaście miesięcy córka.

  Aby zobaczyć szczegółowy skład portfela (jego strukturę oraz skład) musisz zalogować się na naszej bezpłatnej Platformie Funduszy.

  ZALOGUJ SIĘ OTWÓRZ DARMOWE KONTO
 3. Na Platformie Funduszy F-Trust poza podglądem autentycznych portfeli możesz obserwować nasze portfele modelowe, zyskasz także nieograniczony dostęp do licznych materiałów edukacyjnych, szkoły inwestycyjnej F-Trust, a także możliwości nabywania funduszy inwestycyjnych przez internet. Pamiętaj, że założenie konta na Platformie jest bardzo proste, wystarczy adres e-mail oraz 1 minuta wolnego czasu.