EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Bezpieczeństwo Platformy Funduszy

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby Platforma Funduszy F-Trust była zawsze zgodna z najnowszymi standardami bezpieczeństwa, jednak musisz pamiętać, że także od Ciebie zależy czy korzystanie z niej będzie bezpieczne.

W trosce o bezpieczeństwo przekazywania danych poufnych platforma wykorzystuje bezpieczny protokół SSL. O szyfrowaniu połączenia świadczy prefiks https przed adresem internetowym oraz ikona zamkniętej kłódki na pasku stanu wykorzystywanej przeglądarki internetowej.

Platforma Funduszy bezpieczeństwo

Klikając dwukrotnie na symbol kłódki można zweryfikować autentyczność certyfikatu. Należy zwrócić uwagę, czy certyfikat został wystawiony dla logowanie.f-trust.pl przez Certum Organization Validation CA SHA2 oraz na datę jego obowiązywania.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo korzystania z Platformy Funduszy F-Trust po 10 minutach od momentu, kiedy system wykryje brak aktywności użytkownika na platformie następuje wygaśnięcie sesji, automatyczne wylogowanie i przejście do strony logowania.

Ważne jest, aby do logowania wykorzystywać wyłącznie link https://logowanie.f-trust.pl/ przesłany w wiadomości mailowej z adresu kontakt.ftrustline@f-trust.pl lub logować się przez stronę www.f-trust.pl. Użytkownik Platformy Funduszy F-trust powinien odpowiednio zadbać o poufność danych logowania oraz logować się do platformy wyłącznie osobiście. Zalecamy regularną zamianę hasła do serwisu. Ważne jest również poprawne wylogowanie poprzez kliknięcie „Wyloguj” i w dalszej kolejności zamknięcie okna przeglądarki.

W razie podejrzenia, że dane logowania zostały ujawnione, w celu zablokowania dostępu, zalecamy kontakt mailowy na adres kontakt.ftrustline@f-trust.pl, możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem serwisu telefonicznego 61 646 01 09 (jeśli masz już udostępnioną tę usługę) albo przesłać nam informację pocztą tradycyjną na adres F-Trust S. A., ul. Półwiejska 32, 61-888 Poznań, podając w treści listu swoje imię i nazwisko i numer PESEL.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę