EKSPERT

BEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZE

USŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces

PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli

Więcej: Platforma Funduszy

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Klienci F-Trust zainwestowali już
ponad 500 mln zł WIĘCEJ >>>

Nasze usługi są dla Ciebie zawsze
bezpłatne WIĘCEJ >>>

A A A

Specjalista do Spraw Obsługi Klienta – Poznań

Zadania:

  • Telefoniczna obsługa klientów – przyjmowanie i realizacja transakcji zleconych;
  • Prowadzenie archiwum zleceń;
  • Bieżąca obsługa Klientów zgodna ze standardami firmy;
  • Cykliczne aktualizacje baz danych;
  • Udział w bieżących projektach;
  • Przygotowywanie zestawień i raportów.

Wymagania:

  • możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem Spółki i Grupy Caspar;
  • Bardzo duża dokładność, skrupulatność, dbałość o szczegóły;
  • Wysoka kultura osobista oraz duże umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Łatwość uczenia się;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, mile widziane wykształcenie ekonomiczne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Kurs języka angielskiego;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres kontakt@f-trust.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać „Specjalista do Spraw Obsługi Klienta – Poznań”.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko w z wybranymi osobami.

Prosimy o ustosunkowanie się w dokumentach aplikacyjnych do stawianych oczekiwań oraz zawarcie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).”