Fundusze inwestycyjne Warszawa
Jarosław Kulik

F-Trust - barometr gospodarczy Jestem współpracownikiem firmy F-Trust. Wspierając klientów w procesie nabywania funduszy inwestycyjnych, korzystam z Platformy Funduszy F-Trust. Działam w Warszawie i okolicach, dla Twojej wygody mogę się spotkać w dowolnym miejscu oraz online.

fundusze inwestycyjne Warszawa Jarosław Kulik

Z rynkiem finansowym jestem związany od 2004 roku. Zaczynałem jako Doradca Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ S.A. W latach 2008-2016 pracowałem w Deutsche Banku S.A. na stanowisku Menedżer Private Banking. Od 2016 do 2019 roku pełniłem funkcję Private Banker w Banku Pekao S.A. Ze spółką F-Trust S.A. związany jestem od kwietnia 2019 roku jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży.

Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyłem studia o kierunku Finanse i Rachunkowość specjalność Bankowość Inwestycyjna. W 2014 roku uzyskałem Certyfikat Europejski Doradca Finansowy EFPA EFA.

Inwestowałem w akcje, instrumenty pochodne i fundusze inwestycyjne dzięki czemu nabyłem doświadczenie osobiste i zawodowe pozwalające w pełni wykorzystać profesjonalne narzędzie jakim jest Platforma Funduszy do opieki i pomocy w zarządzaniu nadwyżkami finansowymi Klientom w F-Trust S.A.

Działam głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, współpracuję jednak z Inwestorami także z innych regionów Polski. Prywatnie jestem mężem i ojcem trójki dzieci, dlatego wolny czas poświęcam głównie rodzinie oraz na wspólne uprawianie sportu i rekreację na świeżym powietrzu.

FUNDUSZE INWESTYCYJNE WARSZAWA | DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O F-TRUST