EKSPERT



BEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZE



USŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi klienci zainwestowali
już 1 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Kontakt dla dz. sprzedaży

F-TRUST

jednostka pracownik uwagi
Dział Operacyjny Agnieszka Adamczyk
605 560 266
agnieszka.adamczyk@f-trust.pl

Daria Łopińska
601 055 226
daria.lopinska@f-trust.pl

Magdalena Ratajczak
784 212 568
magdalena.ratajczak@f-trust.pl
Kontakt w sprawach operacyjnych, realizacji zleceń
Dział Compliance Tobiasz Rotmann
607 363 508
tobiasz.rotmann@f-trust.pl
Kontakt w sprawach AFI
Dział Prawny Agata Mawer-Ratajczak
618554411 w.50
agata.mawer-ratajczak@f-trust.pl
Kontakt w sprawach dotyczących RODO
Dział Prawny Krzysztof Jeske
605 678 618
krzysztof.jeske@f-trust.pl

Anna Svarcova
534 675 429
anna.svarcova@f-trust.pl

Jakub Strysik
508 148 295
jakub.strysik@f-trust.pl
W sprawach AFI dyspozycje.afi@f-trust.pl Kontakt w sprawach AFI (w pierwszej kolejności), adres do przesyłania dokumentów podpisanych z klientem

AFI (CAM)

W pierwszej kolejności należy się kontaktować z F-Trust, pod adresem dyspozycje.afi@f-trust.pl

jednostka pracownik uwagi
Zespół nadzoru wewnętrznego Ilona Kulińska
61 855 16 14 w.21
compliance@casparam.pl
ilona.kulinska@casparam.pl
Adres przeznaczony do przesyłania (DW) potencjalnym klientom informacji o usłudze asset management wraz z wzorem umowy i niezbędnymi regulacjami
Dział Operacyjny CAM notatki_klient@casparam.pl

Dominika Jankiewicz
61 855 16 14 w.26
dominika.jankiewicz@casparam.pl

Joanna Goździk
61 855 16 14 w.20
joanna.gozdzik@casparam.pl

Adres przeznaczony do przesyłania notatek sporządzonych po rozmowach z klientami CAM
Inspektor PPP Agata Babecka
61 855 16 14 w.19
agata.babecka@casparam.pl