EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Kanał YouTube F-Trust się rozwija!

Na naszym kanale w serwisie YouTube pojawiły się nowe publikacje filmowe opowiadające o F-Trust – o Platformie Funduszy, standardach obsługi klientów i filozofii inwestowania w F-Trust

Barbara Górna: jak obsługujemy klienta w F-Trust

Platforma Funduszy to narzędzie, za którym stoją ludzie – z którymi możesz porozmawiać, zadać pytanie, rozwiać wątpliwości. To również grono ekspertów, przygotowujące cykliczne raporty inwestycyjne i inne materiały edukacyjne. Możesz skontaktować się z nami

 • korzystając z czata w prawym dolnym rogu
 • dzwoniąc na infolinię
 • pisząc maila
 • umawiając się na spotkanie

JAK INWESTOWAĆ W F-TRUST?

 • PRZEZ INTERNET
  Na naszej Platformie Funduszy – do Twojej dyspozycji poza najszerszą ofertą funduszy polskich i zagranicznych oddajemy także portfele modelowe funduszy inwestycyjnych o różnym poziomie ryzyka dostępne dla różnych kwot.

 • NA SPOTKANIU Z DORADCĄ
  Umów się na spotkanie, porozmawiamy o Twoich potrzebach związanych z funduszami inwestycyjnymi. Dojedziemy we wskazane miejsce w całej Polsce, spotkanie z nami są dla Ciebie zawsze bezpłatne.

 • W PLACÓWCE F-TRUST
  Odwiedź jedną z naszych Placówek. Przyjdź i porozmawiaj o inwestowaniu w miłej atmosferze.

Pamiętaj!
Wszystkie produkty nabyte na spotkaniu z naszymi doradcami będą dla Ciebie także widoczne na Twoim koncie na Platformie Funduszy. Także w przypadku inwestycji przez internet będziesz mógł liczyć na nasze pełne wsparcie.


Na czym polega praca doradcy F-Trust?


Filozofia inwestowania F-Trust opiera się na świadomym inwestowaniu w sprawdzone rozwiązana. Dlatego udostępniamy wiele materiałów edukacyjnych, a nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zobacz dlaczego warto wybrać F-Trust

Swoboda działania pod marką F-Trust

Zbigniew Sadowski opowiada o tym jak dołączył do sieci sprzedaży F-Trust oraz kiedy powierzono mu utworzenie pierwszej w Polsce regionalnej placówki firmy.

Przeczytaj także historię Adama Kozłowskiego, który otworzył opuścił duży korporacyjny bank, aby budować placówkę F-Trust w Białymstoku

Poznaj historię Adama Kozłowskiego >

Jak budować własny biznes z F-Trust?


Sieć sprzedaży F-Trust jest rozwiązaniem dla osób pracujących w sektorze finansowym, które mają dosyć planów sprzedażowych, uciążliwej biurokracji i chcą zacząć budowanie własnego biznesu korzystając z wygodnych rozwiązań udostępnianych przez F-Trust.

Oni już zarabiają dzięki Platformie Funduszy! >


Zapisz się do newslettera aby otrzymywać bezpłatne materiały edukacyjne


Placówka regionalna – miejsce do bezpiecznej rozmowy

“Niektórzy klienci nie czuli się komfortowo, kiedy trzeba się było spotykać u nich w domu lub w firmie (..) chcieli mieć takie miejsce, które da im poczucie bezpieczeństwa”

Zobacz Filozofię działania F-Trust

Na naszym kanale YouTube znajdziesz więcej filmów z naszymi pracownikami oraz poradniki pokazujące jak obsługiwać Platformę Funduszy. Zapraszamy! Zobacz nasz kanał na Youtube

Zobacz także:

Newsletter F-Trust Notowania funduszy Platforma Funduszy Newsletter F-Trust