EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Zwycięzcy obecnego kryzysu? – webinar z Michałem Cichoszem

W środę 3 czerwca o godzinie 15:00 odbędzie się webinar z Michałem Cichoszem, zarządzającym Skarbiec TFI.

Z zarządzającym między innymi subfunduszem Skarbiec Spółek Wzrostowych porozmawiamy o tym, jakie szanse i zagrożenia odkryła pandemia. Gdzie warto szukać okazji i jak radzić sobie na zmiennym rynku. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań – żadne nie zostaną bez odpowiedzi. To idealna okazja, aby zaczerpnąć wiedzy na tematy rynkowe od doświadczonych inwestorów i przełożyć ją na własne portfele inwestycyjne.

Michał Cichosz jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od 2009 roku posiada tytuł Chartered Financial Analyst (CFA). Karierę zawodową rozpoczął w Domu Maklerskim BZ WBK w 2005 roku, gdzie był analitykiem. W latach 2008-2010 pracował w Aviva Investors Poland gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie portfelami funduszy akcyjnych. Następnie w okresie 2011 – 2015 w Skarbiec TFI pracował jako zarządzający funduszami gdzie odpowiadał za fundusze oraz strategie akcyjne oparte w szczególności o spektrum akcji zagranicznych zarówno na rynkach wschodzących jak i rozwiniętych. Laureat nagrody „Alfa 2013” przyznawanej przez Analizy Online za najlepszy fundusz w kategorii akcji Nowej Europy.

Zapisz się