EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Pieniądz jest kobietą? Też!

F-Trust rozpoczął współpracę z Dianą Litwin Dolezińską: „mamą, żoną i autorką bloga Pieniądz jest Kobietą”.

Pieniądz jest kobietą

Blog „Pieniądz jest kobietą” jest adresowany przede wszystkim do płci pięknej, co nie znaczy, że również mężczyźni nie znajdą tutaj interesujących informacji. „Mój blog to miejsce, z którego możesz czerpać wiedzę, motywację i inspirację. Bierz ile chcesz. Jeżeli pragniesz zadbać o rozwój osobisty i poprawę swoich finansów, to ten blog jest dla Ciebie. Jeżeli wierzysz w swój sukces, który można osiągnąć dzięki własnym wyborom, to ten blog jest dla Ciebie. Jeżeli chcesz być kobietą szczęśliwą i spełnioną na co dzień – to właśnie ten blog jest dla Ciebie!” – zachęca Diana.

Motto jej bloga brzmi następująco: „Pieniądze są dla kobiet! Inwestuj, zarabiaj, oszczędzaj i wydawaj. Bądź kobietą spełnioną i szczęśliwą na co dzień. My kobiety mamy tę moc, a ta moc to nasz sukces!”.

Diana będzie prowadziła swoje czytelniczki przez meandry inwestowania na rynku finansowym. Czytelniczki bloga przekonają się, że inwestowanie w fundusze inwestycyjne jest dużo łatwiejsze niż im się dotychczas wydawało, a fundusze inwestycyjne są interesującą alternatywą dla lokat bankowych. Już nie mówiąc o tym, że inwestycje na rynku kapitałowym są znacznie bardziej frapujące i interesujące niż wkładanie pieniędzy na bankową lokatę.

W inauguracyjnym wpisie Diana opisuje pierwszy krok w inwestowaniu w fundusze inwestycyjne. Czy to może zafrapować czytelniczki bloga „Pieniądz jest kobietą”? Jeszcze jak! Dzięki F-Trust kobiety mogą inwestować we wszystkie aktywa, na wszystkich rynkach, w tym oczywiście w Polsce, ale również w Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz w Azji. Afryka? Proszę bardzo, F-Trust jest do dyspozycji.