EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi klienci zainwestowali już
ponad 500 mln zł WIĘCEJ >>>

Nienaganna opinia wśród klientów
7 lat doświadczenia WIĘCEJ >>>

A A A

F-Trust z Tempeltonem

Dzisiaj, 1 lipca 2013 roku, F-Trust, spółka dystrybucyjna z Grupy Caspar, rozszerzyła swoją ofertę o produkty jednej z największych globalnych organizacji inwestycyjnych – Franklin Templeton Investment Funds.

W tej chwili Franklin Templeton Investment Funds zarządza aktywami ponad 23 milionów indywidualnych i instytucjonalnych inwestorów na świecie, a marka ta cieszy się w Polsce bardzo dużym uznaniem.

– Dzięki współpracy z Tempeltonem przed naszymi klientami otwierają się nowe, interesujące rynki, które w ostatnim czasie stwarzają możliwość osiągnięcia dużych zysków. Mam na myśli na przykład Filipiny oraz kraje północnej Afryki – tłumaczy Krzysztof Jeske, prezes F-Trust.

Franklin Templeton Investment Funds, obok BlackRock, jest już drugą firmą ze światowej czołówki organizacji inwestycyjnych, która podjęła współpracę z F-Trust. To znakomity dowód skuteczności spółki z Grupy Caspar, która jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferuje swoim klientom otwartą architekturę funduszy. Udział funduszy z Grupy Caspar – a więc Caspar Asset Management oraz Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych – w ofercie F-Trust nie przekracza 30 procent.

Podstawą sukcesu poznańskiej spółki jest filozofia działania. Jako niezależna firma oferuje ona klientom to, co odpowiada ich profilowi, apetytowi i temperamentowi inwestycyjnemu i nie działa według narzuconych planów sprzedażowych.

– Sprzedaż funduszu to nie koniec, ale początek naszej współpracy z klientem. Każdemu z nich zapewniamy bowiem indywidualną opiekę dyrektora sprzedaży, Głównego Stratega i analityka. To ludzie z dużym doświadczeniem, zdobytym także na zagranicznych rynkach finansowych – przekonuje Krzysztof Jeske.

Warto dodać, że wszyscy Regionalni Dyrektorzy Sprzedaży spółki F-Trust legitymują się certyfikatami European Financial Guide (EFG) przyznawanymi przez Europejską Federację Doradców Finansowych i są wpisani na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia: Asystenci finansowi – eksperci w doborze produktów finansowych.

F-Trust, który powstał w sierpniu 2011 roku, dysponuje obecnie aktywami w wysokości 140 mln zł. Jego klienci mają do dyspozycji inwestycje w ok. 300 funduszy inwestycyjnych zarządzanych między innymi przez BlackRock, Skarbiec TFI, Union Investment TFI, Quercus TFI, a także – notujące w ostatnim czasie bardzo dobre wyniki – Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Klienci mają również do dyspozycji blisko 120 ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych, dostępnych w ramach produktu Nordea Polska TUnŻ. Za jego pośrednictwem mogą inwestować w fundusze takich firm, jak na przykład Legg Mason TFI, Schroders, Fidelity oraz HSBC.

Piotr Gajdziński
Doradca
Grupy Caspar
+48605099411

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ