EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

F-Trust uczy najmłodszych

W marcu tego roku w Lesznie odbył się 12 Dzień przedsiębiorczości. Placówka F-Trust gościła z tej okazji uczniów leszczyńskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych.

Pracownicy naszego oddziału zorganizowali dla młodych leszczynian zajęcia w czterech grupach tematycznych. Pierwsza dawała odpowiedź na pytanie, jak poruszać się w świecie finansów, w drugiej przedstawiliśmy na czym polega działalność funduszy inwestycyjnych, a w trzeciej wyjaśnialiśmy zadania placówki F-Trust. W czwartej grupie odpowiadaliśmy na pytania o możliwość pracy w F-Trust.

„Mam wrażenie, że ten temat był dla uczniów szczególnie interesujący – przyznaje Sylwia Sadowska z oddziału F-Trust w Lesznie. – Uczniowie pytali między innymi, jakie kierunki studiów ekonomicznych dają największe szanse na zdobycie dobrej pracy, jakie umiejętności są przydatne w świecie finansów, które uczelnie wyższe powinni wybrać”.

Podczas zajęć w placówce F-Trust nasi pracownicy przedstawili uczniom działalność Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, wyjaśnili na czym koncentruje się praca towarzystw funduszy inwestycyjnych oraz Komisji Nadzoru Finansowego. Sporo czasu poświęciliśmy też na omówienie procesów zachodzących na rynkach finansowych.

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych otrzymali jednak przede wszystkim solidną porcję wiedzy na temat funkcjonowania funduszy inwestycyjnych. „Przedstawiliśmy im pięć podstawowych i najważniejszych zasad inwestowania – opowiada Sylwia Sadowska. – Dużo czasu poświęciliśmy na prawidłowe szacowanie ryzyka, zwłaszcza przez inwestorów indywidualnych. Z pewnością wielu spośród naszych słuchaczy znajdzie w przyszłości pracę w firmach zarządzania aktywami, ale na pewno wszyscy będą inwestowali swoje nadwyżki finansowe. Dzisiaj odebrali od nas pierwszą, poważną lekcję na temat inwestowania, która w przyszłości uchroni ich przed popełnianiem błędów”.

Tegoroczny Dzień przedsiębiorczości, tradycyjnie odbywający się pod patronatem prezydenta Rzeczpospolitej, był już dwunastą edycją akcji organizowanej w całym kraju przez Radę Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości, której przewodniczy Iwona Sroka, prezes Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych SA. Do tej pory w akcji wzięło udział ponad 400 tysięcy uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ